{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

Nasze filmy

biblioteka01Dnia 8.03.2017 roku uczniowie klas III-VI uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Księcia Ludwika I w Brzegu. 24-osobowa grupa wraz z opiekunami: p. Danutą Buro i p. Łukaszem Milewskim, spędziła ciekawie 1,5 godziny w Oddziale dla Dzieci mieszczącym się na ulicy Jana Pawła II.

         Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek, wyrabianie u dzieci nawyku korzystania ze zbiorów biblioteki, poznanie pracy bibliotekarza oraz wzbogacenie słownictwa dzieci.

         Michałowiczanie wzięli udział w lekcji bibliotecznej z zakresu edukacji czytelniczej i medialnej, po której mieli okazję rozwiązać ogromną krzyżówkę sprawdzającą ich znajomość lektur szkolnych, wcielić się w znane postaci z baśni, naśladując ich ruchy oraz zagrać w grę zespołową „książka parzy”.
Okazało się, że biblioteka może być miejscem zarówno pracy, jak i zabawy.    Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze, za co uczniowie serdecznie podziękowali paniom bibliotekarkom.

 milles

mt_gallery: Lekcja biblioteczna

biuletyn

Biuletyn dla RODZICÓW

Najświeższe informacje

View more

Garść najważniejszych informacji dla rodziców - biuletyn.

galeria

Archiwum ZDJĘĆ

Zdjęcia z wydarzeń

View more

Zobacz archiwalną galerię zdjęć z różnych szkolnych wydarzeń

przegląd wydarzeń

Przegląd WYDARZEŃ

Informacje i zdjęcia

View more

Przeczytaj informacje i obejrzyj fotografie z minionych wydarzeń.

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich

im. bł. Jana Pawła II

Michałowice 18

49-314 Pisarzowice